KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13602679
nr 1360 2679
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition med äpple. Signerad, numrerad 89/150, Haskel 152, oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:53:00
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander